Dort na rozloučenou ..
V pátek jsme se loučili s našimi předškoláky. Společně jsme si zazpívali a zavzpomínali na chvíle, kdy byli ještě malými dětmi.
Na závěr děti ochutnaly báječný dort. Všem dětem přejeme mnoho úspěchů ve škole a spoustu nových kamarádů!