Dort na rozloučenou ..

23.6.2026 16:31 / Regina Švedová

V pátek jsme se loučili s našimi předškoláky. Společně jsme si zazpívali a zavzpomínali na chvíle, kdy byli ještě malými dětmi.
Na závěr děti ochutnaly báječný dort. Všem dětem přejeme mnoho úspěchů ve škole a spoustu nových kamarádů!?? 

 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies