Jarní brigáda na školní zahradě se nám líbila.

29.4.2022 13:31 / Michaela Motyková

Ve čtvrtek odpoledne nám přálo sluníčko a volalo nás, abychom se sešli na školní zahradě ke společnému jarnímu úklidu. Sešlo se nás opravdu hodně, každý se k práci postavil jak nejlépe uměl a výsledek je už od prvího pohledu patrný. Chceme tímto velmi poděkovat našim rodičům, ale i dětem, že jste nám s úklidem pomohli :)

Velké díky patří zástupcům výboru Klubu rodičů, kteří nás finančně podpořili a zhotovili nám  vyvýšené záhonky a lavičky, které děti společně s rodiči krásně natřeli a připravili tak bylinkovou sadbu a letní posezení. Poděkování patří i "našim tatínkům", kteří nám pomohli vytvořit kopec pro sadbu dýní (práce to byla opravdu záslužná). Děkujeme také rodičům, kteří nám upravili keře, jež potřebovaly jarně prostříhat...V nepolsední řadě děkujeme také tatínkovi, který nám připravil na grilu výborné párky, které s chutí po práci všichni uvítali...

Zkrátka a dobře - DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI V NAŠÍ ŠKOLCE, MOC SI VAŠÍ PRÁCE A PŘÍSTUPU VÁŽÍME!!!

 Aktuální foto a video

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies